WORLD FOR UKRAINE SUMMIT 2023

 Uczestnictwo, juz po raz drugi, w Szczycie World for Ukraine 2023, zorganizowanym przez Fundację World for Ukraine (W4UA), było dla nas wyjątkowym doświadczeniem. To wydarzenie nie tylko dało nam możliwość prezentacji naszych działań, ale przede wszystkim umożliwiło budowanie partnerstw i współpracy na rzecz Ukrainy.

Podczas Szczytu World for Ukraine, który odbył się w dniach 28-29 września 2023 roku w G2A Arena w Rzeszowie-Jasionka, mieliśmy swoje stoisko wystawiennicze. Stworzylismy miejsce, w którym mogliśmy przedstawić nasze cele, projekty i inicjatywy. Stoisko stało się punktem spotkań i rozmów z innymi uczestnikami Szczytu, którzy podzielali nasze zainteresowania i idee.

Dla nas Szczyt World for Ukraine 2023 był nie tylko okazją do prezentacji, ale przede wszystkim szansą na nawiązanie nowych kontaktów i partnerstw. Spotkaliśmy wiele organizacji, instytucji oraz osób prywatnych, które podzielają nasze wartości i zaangażowanie na rzecz Ukrainy. Te nowe kontakty otwierają przed nami nowe możliwości współpracy i realizacji projektów.

Jesteśmy przekonani, że współpraca między organizacjami i sektorami jest kluczowa dla rozwiązania problemów, przed którymi stoi Ukraina.  Jesteśmy gotowi i niesamowicie zmotywowani do dalszej pracy na rzecz wspólnych celów i idei, które łączą nas z Fundacją World for Ukraine i wszystkimi innymi uczestnikami Szczytu World for Ukraine. Razem możemy zmieniać świat na lepsze i wspierać Ukrainę w jej dążeniu do rozwoju i dobrobytu.

Wzięcie udziału w wydarzeniu nie byłoby mozliwe bez wsparcia Narodowego Instytutu Wolności.

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu PROO 5.